Godziny otwarcia
pn. - pt. 7:00 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00
(brak świadczeń NFZ)
Rejestracja telefoniczna
+48 500 844 441 lub 14 696 09 61
25.03.2021
Ważne informacje dla Pacjentów w związku z funkcjonowaniem przychodni

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci,

uprzejmie prosimy, by umawiając się telefonicznie na wizytę osobistą w przychodni z lekarzem, poinformować w rejestracji o objawach infekcji (uczucie rozbicia, gorączka, katar, ból gardła, kaszel, zaburzenia węchu lub smaku) lub fakcie pozostawania w izolacji lub kwarantannie domowej w związku z COVID-19. Wszystkich pacjentów z objawami infekcji (w tym zakażonych COVID-19) będziemy rejestrować na konkretne godziny.

Prosimy, aby osoby z objawami infekcji nie wchodziły bez uprzedzenia personelu na teren przychodni, ale po przybyciu na miejsce proszone są o pozostanie w samochodzie i kontakt telefoniczny z rejestracją (nr tel. poniżej) – otrzymają wówczas dalsze instrukcje. Pacjenci z objawami infekcji będą przyjmowani w specjalnie do tego wyznaczonym gabinecie, z osobnym wejściem z zewnątrz. Zapewni to bezpieczeństwo pozostałym pacjentom (w tym zwłaszcza dzieciom, starszym i kobietom w ciąży), zmniejszając ryzyko zakażenia koronawirusem.

Jeśli chory uzna, że dana sprawa może być załatwiona poprzez kontakt telefoniczny z lekarzem (teleporada), prosimy o taką informację w trakcie rejestracji.

Prosimy, by każdy pełnoletni pacjent przed wejściem do przychodni zdezynfekował dłonie i miał założoną na nos oraz usta maseczkę medyczną (chirurgiczną).

Dorosłych i samodzielnych pacjentów prosimy (poza wyjątkowymi sytuacjami) o przybywanie na wizyty do przychodni pojedynczo.

Prosimy o Państwa wyrozumiałość i cierpliwość. Nasza Przychodnia – w związku z pandemią koronawirusa – nigdy nie była i nie zostanie zamknięta dla pacjentów, w tym także dla chorych z potwierdzoną chorobą Covid-19 wymagających osobistego zbadania. W celu poprawy naszego wspólnego bezpieczeństwa informujemy, że wszyscy pracownicy Przychodni zostali zaszczepieni w kierunku SARS-CoV-2. Wszystkie nasze działania podyktowane są troską o Państwa bezpieczeństwo i zapewnienie ciągłości dostępu pacjentów do wizyt w przychodni, pomimo trwającej pandemii koronawirusa.

Rejestracja telefoniczna, informacja: +48 500 844 441 lub 14 696 09 61.